De geheimen van het Italiaanse eiland

De geheimen van het Italiaanse eiland

    Mediumsoort
    Boek
    ISBN
    9789046832196
    Verschijningsdatum
    Jaar van uitgave
    2024
    Taal
    Nederlands
    Categorie
    Fictie
    Leeftijdsgroep
    Volwassenen
    Genre
    romantische verhalen
    Moeilijkheidsgraad
    Gemiddeld
    Reeks/Serie
    Het Italiaanse eiland / Barbara Josselsohn; 1
    Uitgever
    Oceaan
    Aantal pagina's
    357 pagina's
    Hoogte
    210
    Breedte
    135
    Bestelnummer
    2023440069
    NUR code
    302

    Aanschafinformatie

    Een roman over mysteries, de band tussen zussen en familiegeschiedenis. Na het overlijden van haar oma Lucy krijgt Mia een brief uit Italië te zien. Lucy wordt in verband gebracht met een object dat in de Tweede Wereldoorlog is verdwenen uit een kasteel op een eilandje in de Middellandse Zee. Haar oma had haar nooit verteld over haar verleden, laat staan een oud Italiaans kasteel. In 1943 reist Annalisa met haar twee jongere zussen naar het eiland Parissi, om hulp te vragen aan de rijke Patricio Parissi. Daar wordt ze verliefd en moest ze onverwacht alles achterlaten. Vlot en zeer toegankelijk geschreven.

    Barbara Josselsohn is een Amerikaanse schrijver.

    Het boek maakt deel uit van de serie: 'Het Italiaanse eiland'.

    Zie a.i.'s deze week voor de Engelse editie.

    Uitgeversinformatie

    Nieuwe bestsellerserie voor de lezers van Lucinda Riley en Soraya Lane New York, heden. Mia is diep bedroefd na het overlijden van haar geliefde oma Annalisa. Maar dan vindt ze een brief uit Italië in haar nagelaten spullen. Haar oma heeft haar nooit verteld over haar verleden, en al helemaal niet over het prachtige Italiaanse kasteel waar ze ooit een zomer doorbracht die haar leven voorgoed zou veranderen. Italië, 1943. Annalisa reist in het geheim met haar twee jongere zussen naar het eiland van Parissi, om haar rijke oom om hulp te vragen. Wat ze niet verwacht is dat ze er haar passie zal ontdekken, verliefd zal worden en plotseling alles achter zal moeten laten wat haar lief is. De geheimen van het Italiaanse eiland is het eerste deel van de onvergetelijke serie Het Italiaanse eiland, vol liefde, mysterie en de onverbrekelijke band tussen zussen.