Thuisgekomen : familieroman

Thuisgekomen : familieroman

Aanschafinformatie

Stella's man verdween vijf jaar geleden na een auto-ongeluk. Stella houdt een slepend been over aan het ongeluk en de onzekerheid of Laurens nog leeft. Ze woont in het huis van haar overleden ouders en heeft enkele opdrachten als vormgeefster. Wegens geldgebrek stemt ze in met het idee van haar vriendin Mona om Berend met vijf kinderen in huis te nemen. Berend is weduwnaar en drie van de kinderen zijn van zijn zus die psychische problemen heeft. Stella denkt Laurens weer te zien, maar krijgt ook gevoelens voor Berend. Dit is vrij verwarrend voor haar en ze zet dan ook alles op alles om erachter te komen wat er nu echt met Laurens gebeurd is. Berend, die advocaat is maar in de softe sector werkt, helpt haar daarbij. Het boek leest vlot. Het karakter van de rustige, verlegen Stella wordt goed uitgewerkt. Enkele toevalligheden en onjuistheden in de tijd, verstoren het verhaal niet. Verweij (1971) schreef diverse romans. Voor liefhebbers van Hetty Luiten en Gerda van Wageningen. www.geertrude.nl Hoewel geen uitgesproken christelijke roman, kan dit boek in een collectie voor christelijke lezers.

Winkelprijs € 21,06 (ex. btw)

Productspecificaties

Categorie
Genre
Leeftijdsgroep
Moeilijkheidsgraad
NUR code
340
Materiaalsoort
ISBN
9789461013101
Taal
Editie / Druk
1
Jaar van uitgave
2014
Verschijningsdatum
Uitvoering boek
Aantal pagina's
264 pagina's
Hoogte
240
Breedte
170
Aantal banden
1
Bestelnummer
2015031868