Kwade trouw

Kwade trouw

Uitgeversinformatie

Thriller voor lezers van Saskia Noort en Esther Verhoef. De alleenstaande moeder Vera werkt al jaren in een verpleeghuis. Als haar 40e verjaardag nadert realiseert ze zich dat de erfenis van haar ouders definitief aan haar voorbij gaat als ze niet voor die tijd getrouwd is.<BR/>

Levertijd na verschijning ongeveer 6 werkdagen

Productspecificaties

Huidige aanbieding(en)
Bestelnummer
2018450015
Materiaalsoort
Aantal pagina's
400 pagina's
Aantal banden
1
ISBN
9789045217833
EAN
9789045217833
Editie / Druk
1
Genre
Jaar van uitgave
2019
Verschijningsdatum
In aanbieding(en)
ACTA