Kwade trouw

Kwade trouw

Recensie

Marion van de Coolwijk (1959) is auteur van zowel kinderboeken als boeken voor volwassenen. Met dit boek heeft zij haar vierde thriller op rij geschreven. Alleenstaande moeder Vera, die in een verzorgingshuis werkt, kan het bijna niet meer bolwerken. Ze staat er financieel slecht voor, haar zoon is verslaafd en ze heeft eigenlijk geen sociaal leven. Maar dan doet zich een mogelijkheid voor om met haar problemen, n haar eenzaamheid, voor eens en altijd af te rekenen. Is Vera echter in staat om alles waar ze tot nu toe voor stond, terzijde te schuiven in de hoop op geluk? Het verhaal wordt vanuit het oogpunt van Vera verteld; de lezer leert Vera hierdoor goed kennen en kan zich tot op zekere hoogte met haar identificeren. De plot zit goed in elkaar en de dialogen zijn realistisch en van deze tijd. De auteur heeft een prettig leesbare schrijfstijl en bouwt de spanning subtiel op. Een prettig leesbare mix tussen een thriller en een psychologische roman, geschreven in een toegankelijke stijl en met een ervaren pen.

Carlita van Rossum

Uitgeversinformatie

Thriller voor lezers van Saskia Noort en Esther Verhoef. De alleenstaande moeder Vera werkt al jaren in een verpleeghuis. Als haar 40e verjaardag nadert realiseert ze zich dat de erfenis van haar ouders definitief aan haar voorbij gaat als ze niet voor die tijd getrouwd is.<BR/>

Levertijd ca. 10 werkdagen

Productspecificaties

Bestelnummer
2018450015
Materiaalsoort
Aantal pagina's
287 pagina's
Aantal banden
1
ISBN
9789045217833
EAN
9789045217833
Editie / Druk
1
Jaar van uitgave
2019
Verschijningsdatum
Hoogte
215
Breedte
140
In aanbieding(en)
WEEK