Het huis van je dromen : als je onverwachts je droomhuis vindt, moet je dan je leven omgooien?

Het huis van je dromen : als je onverwachts je droomhuis vindt, moet je dan je leven omgooien?

    Mediumsoort
    Boek
    ISBN
    9789022582947
    Verschijningsdatum
    Jaar van uitgave
    2018
    Taal
    Nederlands
    Categorie
    Fictie
    Leeftijdsgroep
    Volwassenen
    Genre
    RO
    Moeilijkheidsgraad
    Makkelijk
    Uitgever
    Boekerij
    Aantal pagina's
    347 pagina's
    Uitvoering boek
    Garenloos
    Hoogte
    216
    Breedte
    140
    Aantal banden
    1
    Bestelnummer
    2017451258
    NUR code
    302

    Aanschafinformatie

    Hunter's Moon is een prachtig landhuis in het dorpje Peasebrook in de Cotswolds dat al jarenlang bezit is van de familie Willoughby. De huidige bewoners Sally en Alexander, een echtpaar van middelbare leeftijd, zijn door gezondheidsredenen gedwongen hun zo geliefde 'forever' huis te verkopen. De jonge makelaar Belinda gaat op pad voor een bezichtiging. Zij is een professional met een hart voor de mensen en de huizen die ze in haar portofolio heeft. Omdat ook Belinda ooit gedwongen werd afscheid van een perfect huis te nemen, weet ze als geen ander wat 'oost west, thuis best' inhoudt. Ze trekt zich het lot van Sally en Alex persoonlijk aan. Een prachtige en gevoelig geschreven feelgood roman, met levensechte sympathieke personen, die zo van je pagina dreigen te springen. Het verhaal wordt afwisselend in het heden en verleden verteld. We volgen Sally vanaf de jaren '60 in Londen, hoe ze Alex leerde kennen, waarbij de sfeer van de roerige sixties heel knap beschreven wordt. En we horen de geschiedenis van Belinda en haar verdrietige verleden. Auteur schreef vele bestsellers.

    Uitgeversinformatie

    Zou jij je droomhuis herkennen als je er recht voor stond?

    Een heerlijke feelgoodroman over een beeldschoon oud huis, voor de lezers van Katie Fforde en Jill Mansell

    Van de auteur van Echte liefde vind je in de boekhandel

    Hunter’s Moon is het perfecte huis in de meest schilderachtige omgeving die iemand zich maar zou kunnen wensen: in een dal naast een riviertje in de mooie, heuvelachtige streek de Cotswolds. Vijftig jaar lang werd het bewoond door de familie Willoughby, maar door onvoorziene omstandigheden moeten er nu nieuwe eigenaren voor worden gezocht.

    Belinda Baxter, de makelaar die het voormalige jachthuis onder haar hoede heeft, voelt zich tot diep in haar ziel aangetrokken tot het prachtige gebouw, en ze wil er heel graag het perfecte gezin voor vinden. Maar als door de verkoop oude geheimen aan het licht komen en Belinda wordt geconfronteerd met een dramatische geschiedenis over een familie die verscheurd wordt door meningsverschillen, zal ze ook eindelijk haar eigen verleden en haar gebroken hart onder ogen moeten zien...

    Over de boeken van Veronica Henry
    ‘Veronica Henry schrijft fantastisch.’ Jill Mansell

    ‘Heerlijke roman over liefde, verlangen, hoop en dromen.’ Woman and Home

    ‘Een fijn verhaal over liefde, compassie en veerkracht.’ The Sun

    ‘Heerlijk boek.’ Hebban.nl