Eve's waarheid

Eve's waarheid

Recensie

Als het Eve allemaal even teveel wordt, besluit ze haar baan op te zeggen en haar relatie in de koelkast te zetten. Ze neemt een opdracht aan als beginnend architect op het dunbevolkte Washington Island. Zo hoopt ze afstand te kunnen nemen van haar familie en de recente ontdekking dat zij en haar zussen niet van hun moeder zijn maar van verschillende draagmoeders. Ook daar is haar echter geen rust gegund. Een knappe vrijgezel, een weggelopen puber, een trauma uit het verleden en een mysterieus dagboek van haar moeder zorgen voor stof tot nadenken en nieuwe perspectieven. Ieder hoofdstuk start met een passage uit de dagboeken van Eve's moeder, de beroemde filmster Jillan Croft. Traag geschreven en vrij droog vertaalde familieroman. Tweede deel van 'De drie dochters'-trilogie* waarin drie zussen op zoek gaan naar hun verleden. Voor fans van Lucinda Riley en Santa Montefiore.

*Deel 1: 'Rosalinds leugen' 2019-11-5747 (2019/41).

Mick K. Zwart

Uitgeversinformatie

Familieroman. Een onvoorstelbaar geheim kan haar familie breken of haar hart openen. tweede deel in Muna Shehadi's trilogie De drie dochters, waarin drie zussen op zoek gaan naar hun roots.

Winkelprijs € 11,92 (ex. btw)

Productspecificaties

Categorie
Genre
Leeftijdsgroep
Moeilijkheidsgraad
NUR code
302
Materiaalsoort
Reeks/Serie
De drie dochters ; dl. 2
ISBN
9789402704150
Taal
Editie / Druk
Eerste druk
Jaar van uitgave
2019
Verschijningsdatum
Uitvoering boek
Aantal pagina's
382 pagina's
Hoogte
227
Breedte
150
Aantal banden
1
Bestelnummer
2019240899