Een nacht met een miljonair/ druk 3

Een nacht met een miljonair/ druk 3

    Mediumsoort
    Boek
    ISBN
    9789059901339
    Verschijningsdatum
    Uitgever
    Meulenhoff Boekerij B.V.
    Aantal pagina's
    336
    Hoogte
    215
    Breedte
    140
    Bestelnummer
    2023320250
    NUR code
    302

    Aanschafinformatie

    <p>Het zesde en laatste deel van de heerlijke, sexy <em>Miljonairsclub</em>-serie, voor de lezers van Jennifer Probst, Anna Todd en Sylvia Day<br />
    <br />
    Als visagiste voor wereldsterren weet Kylie heel goed hoe het voelt om overschaduwd te worden. Vooral door haar beroemdste werkgeefster, popster Daphne. Daarom is ze stomverbaasd – en gevleid– als ze op een feestje de aandacht trekt van een razend knappe, onbekende man. Helaas zet Daphne ook al snel haar zinnen op deze aantrekkelijke miljonair, en Kylie kent haar plaats.<br />
    <br />
    Cade kent Daphne al jaren en heeft zich vaak afgevraagd of zij de ware voor hem zou kunnen zijn, ook al schonk ze nooit veel aandacht aan hem. Maar die ene nacht met Kylie heeft alles veranderd. Dus waarom gaat ze hem nu ineens uit de weg? Gelukkig is Cade vastbesloten om te krijgen wat hij wil – en doet hij er alles aan om Kylie duidelijk te maken dat ook zij alles kan krijgen waar ze ooit van droomde…<br />
    <br />
    <br />
    <strong>Lezers over de boeken van Jessica Clare<br /></strong><br />
    ‘Ik vind deze boekenserie helemaal super!! Kom maar op met de volgende delen.’<br />
    <br />
    ‘Zeer mooi verhaal, leest vlot. Zeker een aanrader.’<br />
    <br />
    ‘Ik betrap mezelf erop dat ik de hele tijd met een lach zit te lezen. Heel aangenaam boek.’</p>

    Uitgeversinformatie

    Het zesde en laatste deel van de heerlijke, sexy Miljonairsclub-serie, voor de lezers van Jennifer Probst, Anna Todd en Sylvia Day

    Als visagiste voor wereldsterren weet Kylie heel goed hoe het voelt om overschaduwd te worden. Vooral door haar beroemdste werkgeefster, popster Daphne. Daarom is ze stomverbaasd – en gevleid– als ze op een feestje de aandacht trekt van een razend knappe, onbekende man. Helaas zet Daphne ook al snel haar zinnen op deze aantrekkelijke miljonair, en Kylie kent haar plaats.

    Cade kent Daphne al jaren en heeft zich vaak afgevraagd of zij de ware voor hem zou kunnen zijn, ook al schonk ze nooit veel aandacht aan hem. Maar die ene nacht met Kylie heeft alles veranderd. Dus waarom gaat ze hem nu ineens uit de weg? Gelukkig is Cade vastbesloten om te krijgen wat hij wil – en doet hij er alles aan om Kylie duidelijk te maken dat ook zij alles kan krijgen waar ze ooit van droomde...

    Lezers over de boeken van Jessica Clare
    ‘Ik vind deze boekenserie helemaal super!! Kom maar op met de volgende delen.’

    ‘Zeer mooi verhaal, leest vlot. Zeker een aanrader.’

    ‘Ik betrap mezelf erop dat ik de hele tijd met een lach zit te lezen. Heel aangenaam boek.’