De luchtsleutel

De luchtsleutel

Recensie

Het tweede deel van Endgame is begonnen. De eerste sleutel, de Aardsleutel, is gevonden. Nu moeten de Spelers op zoek naar de tweede sleutel, de Luchtsleutel. Van de twaalf Spelers zijn er nog maar negen over. Uiteindelijk zal de winnende Speler overleven en met hem ook zijn hele lijn. De rest van de mensheid zal sterven. Een spannend, heftig en soms gruwelijk fantasyverhaal boordevol actie. In ieder hoofdstuk staat een van de Spelers centraal. De belevenissen van de Spelers zijn beschreven in de derde persoon enkelvoud. Het karakter van de personages, hun gedachten en motieven zijn helder uitgewerkt. In dit tweede deel* worden de verschillen tussen de personages duidelijker: er zijn goede Spelers, zij zetten steeds meer vraagtekens bij dit afschuwelijke spel. Er zijn ook gewelddadige Spelers die alles over hebben voor de overwinning. Het boek bevat zowel beeldende als tekstuele aanwijzingen voor de lezers die online meespelen aan Endgame. Voor liefhebbers van 'The Hunger Games' en 'De Test'. Dit tweede deel van de Endgame-trilogie zal veel jongeren aanspreken. Vanaf ca. 15 jaar. *'De opdracht' (deel 1), 2014-24-5401 (2014/47).

Linda Adam

Uitgeversinformatie

Twaalf meteoren sloegen in op aarde. Twaalf eeuwenoude bloedlijnen maakten zich klaar voor dit moment. Twaalf spelers werden opgeroepen. Nu zijn er nog maar negen. De eerste sleutel is gevonden. Endgame is begonnen. Het leven zoals wij dat kennen zal nooit meer hetzelfde zijn. Er zijn bondgenootschappen gesloten. Er zijn romances opgebloeid. De groep met Spelers wordt steeds kleiner. Er zijn nog twee sleutels over. De Spelers moeten ze vinden, voordat de tijd om is. En alleen de Speler die als laatste overblijft, zal de wereld redden.


Winkelprijs € 18,34 (ex. btw)

Productspecificaties

Categorie
Leeftijdsgroep
Onderwijsniveau
NUR code
332
Materiaalsoort
Reeks/Serie
Endgame
ISBN
9789000340750
Taal
Editie / Druk
1
Jaar van uitgave
2015
Verschijningsdatum
Uitvoering boek
Aantal pagina's
440 pagina's
Hoogte
229
Breedte
149
Aantal banden
1
Bestelnummer
2015253357