Casa Ibiza : literaire thriller

Casa Ibiza : literaire thriller

    Mediumsoort
    Daisy-ROM
    Jaar van uitgave
    2018
    Categorie
    Fictie
    Leeftijdsgroep
    Volwassenen
    Uitgever
    Dedicon
    Aantal pagina's
    1 daisy-rom (05 uur, 58 minute
    Aantal banden
    1
    Bestelnummer
    2019025960

    Aanschafinformatie

    Integrale weergave van het gelijknamige boek (op Daisy-rom) dat aangeboden is in de a.i.'s boeken* met onderstaande tekst van recensent Lisanne Ortsen. 'De dertienjarige Anna is met haar familie op vakantie in Ibiza als haar jongere zusje Yara in het zwembad van hun vakantievilla komt te overlijden. De oorzaak is snel duidelijk: hartfalen ten gevolge van verdrinking. Nu Anna volwassen is, heeft ze hier nog altijd haar twijfels over. Als haar vader overlijdt, vertrekt ze met haar broer en beste vriendin naar Ibiza om de vakantievilla in gereedheid te brengen voor verhuur. Als Anna bij het opruimen een hangertje van Yara vindt, die ze tijdens die beruchte vakantie droeg, besluit ze op onderzoek uit te gaan. Niet wetende dat ze zich in het hol van leeuw waagt. Linda van Rijn (1974) is bestsellerauteur en heeft met 'Casa Ibiza' wederom een luchtige, maar heerlijke zomerboek neergezet. Hoewel de spanning lang op zich laat wachten, leest het lekker vlot weg. Kwaliteit voor een breed publiek. Voor de liefhebbers van Suzanne Vermeer en Kiki van Dijk.' Voorgelezen door een vrouwenstem. *2017-40-4396 (2018/28).