Alles voor jou

Alles voor jou

    Mediumsoort
    Boek
    ISBN
    9789059901537
    Verschijningsdatum
    Jaar van uitgave
    2024
    Taal
    Nederlands
    Categorie
    Fictie
    Leeftijdsgroep
    Volwassenen
    Genre
    romantische verhalen
    Moeilijkheidsgraad
    Makkelijk
    Reeks/Serie
    Onvoorwaardelijk-serie / Wendy Brokers; dl. 1
    Uitgever
    Boekerij
    Editie / Druk
    Eerste druk
    Aantal pagina's
    382 pagina's
    Hoogte
    215
    Breedte
    139
    Bestelnummer
    2023510283
    NUR code
    301

    Aanschafinformatie

    Een romantische chicklit over de liefde tussen een jonge moeder die een lunchroom runt en een ambulanceverpleegkundige die recent vrijgezel is geworden. Bibi werd als tiener moeder. Gelukkig kon ze rekenen op de steun van haar familie. Het enige waar ze echt om geeft zijn haar zoontje Kai en haar lunchroom Knus. Ze ontmoet ambulanceverpleegkundige Lars, die net uit een lange relatie komt. Beiden worstelen met hun eigen problemen, maar vinden steun bij elkaar. In lichtvoetige en zeer toegankelijke stijl geschreven. Met expliciete seksscènes.

    Wendy Brokers is kinderverpleegkundige en schrijver. In 2017 debuteerde ze met 'Geluk bij een ongeluk'.

    Het boek is het eerste deel van de 'Onvoorwaardelijk-serie’.

    Uitgeversinformatie

    Deel 1 van de Onvoorwaardelijk-serie van Wendy Brokers, een nieuw realgood vierluik voor de lezers van Gillian King en Colleen Hoover‘Een kleine waarschuwing voordat je gaat lezen: Bibi en Lars gaan onder je huid zitten. Wendy heeft dit boek met zo veel liefde en aandacht voor detail geschreven, daar kan ik alleen maar een diepe buiging voor maken.’ Esther StuiBibi heeft één onvoorwaardelijke liefde in haar leven: haar zoontje Kai van bijna zes. Met zijn verwekker heeft ze geen contact meer, maar als tienermoeder kon ze gelukkig rekenen op de steun van haar familie. Mannen hebben Bibi alleen maar teleurgesteld. Ze heeft nu haar handen vol aan het opvoeden van Kai en het runnen van de lunchroom Knus, samen met haar beste vriendin. Toch knaagt het dat er niemand is met wie ze lief en leed kan delen.Lars is op zijn dertigste opnieuw single na een lange relatie. Zijn werk als ambulanceverpleegkundige is al net zo passé. Hij is niet op zoek naar een nieuwe liefde, daarvoor zal hij eerst zichzelf moeten terugvinden. Als hij komt lunchen bij Knus loopt hij Bibi, letterlijk, tegen het lijf. Waarom maakt deze jonge moeder zo veel in hem los? Kan Bibi het antwoord zijn op de issues die hij met zich meedraagt? En is hem die kans op liefde gegund?